Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Pierwsze wdrożenie najnowszej wersji SAP zakończone

Firma BISAN pierwsym w Polsce przedsiębiorstwem pracującym produktywnie na SAP Business One w wersji 2007A. Firmy SAP Polska i SUPREMIS, pierwszy w Polsce certyfikowany partner SAP o statusie GOLD poinformowały dziś o zakończeniu wdrożenia systemu SAP Business One w firmie BISAN. BISAN jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku materiałów budowlanych i instalatorskich, oraz laureatem nagrody Złoty Instalator, przyznawanej najlepszym firmom polskiego rynku produktów do instalacji sanitarnych. Wysokie kompetencje przedsiębiorstwa potwierdza posiadany od 2001 roku certyfikat ISO 9001:2000. Projekt obejmował wdrożenie najnowszej wersji systemu SAP Business One – 2007A wraz z rozszerzeniami dedykowanymi dla firm dystrybucyjnych (m.in. obsługa […]

BISAN jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku materiałów budowlanych i instalatorskich, oraz laureatem nagrody Złoty Instalator, przyznawanej najlepszym firmom polskiego rynku produktów do instalacji sanitarnych. Wysokie kompetencje przedsiębiorstwa potwierdza posiadany od 2001 roku certyfikat ISO 9001:2000.

Projekt obejmował wdrożenie najnowszej wersji systemu SAP Business One – 2007A wraz z rozszerzeniami dedykowanymi dla firm dystrybucyjnych (m.in. obsługa systemów EDI – ECOD, drukarki fiskalne). Jest to pierwsze ukończone w Polsce wdrożenie wersji 2007A. Od momentu rozpoczęcia analizy przedwdrożeniowej do startu produktywnego w 5 lokalizacjach firmy BISAN Sp. z o.o. upłynęły zaledwie 3 miesiące. W systemie jest wystawianych około 7000 dokumentów miesięcznie, na fakturach sprzedaży znajduje się po kilkanaście pozycji.

Jak podkreśla Bartosz Ignaczewski, współwłaściciel firmy BISAN – System ERP, SAP Business One zmniejszył nakład pracy związany z realizacją procesu sprzedaży, dzięki interfejsowi do systemu ECOD ułatwił współpracę z sieciami handlowymi, a ponadto dostarcza w przystępny sposób wiarygodne informacje handlowe i finansowe. Warta podkreślenia jest też elastyczność oprogramowania dla firm marki SAP, które w pewnej części było konfigurowane przez przeszkolonych pracowników BISAN”.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również