Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS w Eurobuild

Piszą o nas: Eurobuild „Nieruchomości w erze nowych mediów i technologii”

Komunikację mobilną, usługi wspomagania sprzedaży oparte na WiFi, systemy informatyczne w zarządzaniu nieruchomościami i media społecznościowe wskazali uczestnicy konferencji „Nieruchomości w erze nowych mediów i technologii” jako narzędzia o rosnącym wpływie na sektor nieruchomości. Była to pierwsza konferencja zorganizowana przez Eurobuild Conferences, na której omawiano znaczenie nowych technologii informacyjnych i mediów w branży nieruchomości.

Czterem dyskusjom panelowym i czterem prezentacjom, które odbyły się 4 lutego w Hotelu Intercontinental, od początku do końca towarzyszyła pełna sala – wyraźny znak, że to, co nowe, budzi zainteresowanie i przekonuje, co do istotności kierunku.

Drugi panel rozpoczął się od prezentacji wygłoszonej przez Kierownika Projektów w firmie SUPREMIS- Łukasza Szacherskiego . – Jesteśmy jedynym w Polsce partnerem SAP-a, który ma system dla zarządców nieruchomości. Jako informatycy uczymy się od Państwa, na czym polega zarządzanie nieruchomościami i dopasowujemy jak najlepiej rozwiązania do potrzeb – powiedział Łukasz Szacherski, zwracając się do zarządców nieruchomości. Platforma SAP Business One integruje główne obszary wchodzące w skład property i facility management, takie jak zarządzanie umowami najmu, indeksacja stawek umownych, obsługa zgłoszeń serwisowych, fakturowanie, rozliczenia czy raportowanie. – Nie narzucamy zarządcom żadnych konkretnych systemów do zarządzania nieruchomościami, ale w umowach zapisujemy często, że muszą być stosowane systemy informatyczne minimalizujące ryzyko błędu ludzkiego – ujawniała strategię firmy podczas następującej zaraz po prezentacji dyskusji panelowej Seweryna Afanasjew, dyrektor portfela nieruchomości BZ WBK TFI.

Źródło: Eurobuild, marzec 2014

Czterem dyskusjom panelowym i czterem prezentacjom, które odbyły się 4 lutego w Hotelu Intercontinental, od początku do końca towarzyszyła pełna sala – wyraźny znak, że to, co nowe, budzi zainteresowanie i przekonuje, co do istotności kierunku.

Drugi panel rozpoczął się od prezentacji wygłoszonej przez Kierownika Projektów w firmie SUPREMIS – Łukasza Szacherskiego . – Jesteśmy jedynym w Polsce partnerem SAP-a, który ma system dla zarządców nieruchomości. Jako informatycy uczymy się od Państwa, na czym polega zarządzanie nieruchomościami i dopasowujemy jak najlepiej rozwiązania do potrzeb – powiedział Łukasz Szacherski, zwracając się do zarządców nieruchomości. Platforma SAP Business One integruje główne obszary wchodzące w skład property i facility management, takie jak zarządzanie umowami najmu, indeksacja stawek umownych, obsługa zgłoszeń serwisowych, fakturowanie, rozliczenia czy raportowanie. – Nie narzucamy zarządcom żadnych konkretnych systemów do zarządzania nieruchomościami, ale w umowach zapisujemy często, że muszą być stosowane systemy informatyczne minimalizujące ryzyko błędu ludzkiego – ujawniała strategię firmy podczas następującej zaraz po prezentacji dyskusji panelowej Seweryna Afanasjew, dyrektor portfela nieruchomości BZ WBK TFI.

Źródło: Eurobuild, marzec 2014

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również