Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SAPBusinessOne Zarządzaniesprzedażąirelacjamizklientami

Poradnik HRowca, poznaj Symfonia Hsys

Jak komunikować się, kiedy zespół jest rozproszony? Wymiana informacji, zadań czy też zapytań pomiędzy komórkami wewnątrz firmy to obecnie nie lada wyzwanie! Papierowy obieg dokumentów odchodzi do lamusa, ponieważ już dawno stał się przysłowiową kulą u nogi wszystkich organizacji.

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie to zapraszam Cię do zapoznania się z przykładowym rozwiązaniem problemu, z którym nadal mierzy się wiele organizacji.

Na rynku od dawna istnieją rozwiązania, które zapewniają nam komunikację elektroniczną, która coraz mocniej wypiera kontakt bezpośredni. A gdyby tak zastąpić kilka, wykorzystywanych w codziennej pracy, narzędzi jednym, który pozwoli na uporządkowanie procesów?

Zacznijmy od WNIOSKÓW.

Prośba o rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego wysłana przed managera działu sprzedaży do Specjalisty ds. rekrutacji, wniosek urlopowy złożony przez Jana Kowalskiego czy chęć przystąpienia do ubezpieczenia grupowego przez Panią Nowak to tylko wybrane możliwości jakie daje nam Symfonia Hsys.

Dowolnie konfigurowalne kategorie oraz typy wniosków w połączeniu z kreatorem ścieżki akceptacji dają nam wręcz nieograniczone możliwości.
A co to oznacza? Koniec z nadmierną produkcją papierowych dokumentów!

Nasz doświadczony zespół jest do dyspozycji,
skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej pomysłów na usprawnienie komunikacji.
CentrumKompetencjiRozwiązańKadrowo płacowych

Więcej informacji o systemie znajdziesz w zakładce Symfonia Hsys

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również