Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Statuetka TOPBUILDER 2010 przyznana

Rozszerzenie funkcjonalne Zarządzanie Projektami dla systemu SAP Business One zdobyło statuetkę TOPBUILDER 2010 przyznawaną za najlepsze produkty roku dla budownictwa zrównoważonego. Organizatorem konkursu, jak co roku, jest miesięcznik Builder. SUPREMIS, jako wyłączny przedstawiciel producenta Zarządzania Projektami na Polskę, odbierze statuetkę w styczniu 2010, na najbliższych targach BUDMA.

Zarządzanie Projektami to jedno spośród przeszło 500 certyfikowanych rozszerzeń funkcjonalnych dla systemu SAP Business One, kierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to efekt realizowanej z powodzeniem polityki rozwoju systemu SAP dla sektora MSP, która zakłada rozbudowę systemu dla rynków wertykalnych przez znające specyficzne potrzeby branżowe, firmy trzecie. Zarządzanie Projektami zostało stworzone przez niemiecką firmę MARINGO Computers GmbH, której wyłącznym przedstawicielem na Polskę jest SUPREMIS – Złoty Partner SAP. Firma MARINGO swoją ofertę buduje od 1986 roku. Na bazie zebranych doświadczeń powstał program do zarządzania projektami, który w pełni wspiera firmy prowadzące projekty, począwszy od kalkulacji ofertowej, przez ewidencję nakładów i działań, po analizę realizacji.

Branżowe rozwiązanie Zarządzanie Projektami dla SAP Business One oferuje firmom budowlanym szereg korzyści, jak:

  • Dostępność wszystkich danych projektu z jednego programu, również przez Internet
  • Przejrzystość całego procesu: począwszy od kalkulacji ofertowej, aż po kalkulację końcową i księgowość
  • Jednokrotne wprowadzanie danych
  • Kompletny proces zakupu począwszy od zapytania ofertowego, aż po wewnętrzne/zewnętrzne zakupy
  • Zaawansowane opcje planowania z uwzględnieniem dynamicznego wykresu Gantt’a
  • Elastyczne tworzenie analiz przy użyciu narzędzi Business Intelligence.

Jest to jedna z nielicznych aplikacji, która wraz z systemem do zarządzania SAP Business One tworzy kompletne rozwiązanie branżowe. Pełne wdrożenie prowadzone jest obecnie przez konsultantów SUPREMIS w firmie Fazbud Instal, specjalizującej się w instalacjach sanitarnych.

Statuetka TOPBUILDER 2010 potwierdza bogatą funkcjonalność i konkurencyjność Zarządzania Projektami dla SAP Business One, a przede wszystkim kompetencje producenta i właściwe zrozumienie specyficznych potrzeb branży budowlanej.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również