Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SUPREMIS w elicie partnerów SAP w regionie CEE

SUPREMIS w elicie partnerów SAP w regionie CEE

W dniach 19-21 lutego 2020 roku w Palma de Majorca w Hiszpanii odbyło się największe wydarzenie dla partnerów SAP z Europy, Afryki i krajów Bliskiego Wschodu – 2020 SAP SMB Innovation Summit.

Spotkanie partnerów za każdym razem dostarcza nam nowych inspiracji do rozwoju naszych produktów i usług, ale także pozwala dzielić się naszymi doświadczeniami.

W tym roku nasza delegacja zaprezentowała nowoczesne rozwiązanie dla rynku nieruchomości – Property Management dla SAP Business One. To specjalistyczne oprogramowanie dla rynku nieruchomości komercyjnych, które zostało z powodzeniem wdrożone wśród inwestorów i firm zarządzających nieruchomościami na całym świecie. Spotkało się ono z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem wśród partnerów SAP.

SUPREMIS w elicie partnerów SAP w regionie CEE

SAP SMB Summit, to także czas podsumowania ubiegłego roku. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny znajdujemy się w elicie partnerów SAP. Podczas uroczystej gali zostaliśmy uhonorowani dwiema statuetkami, które potwierdzają naszą mocną pozycję w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. To dzięki naszym nowym oraz długoletnim partnerom i klientom, którzy zaufali nam w drodze do rozwoju swoich firm oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników SUPREMIS osiągnęliśmy ten sukces i z roku na rok potwierdzamy naszą wartość. Serdecznie Wam za to dziękujemy.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również