Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SUPREMIS w Programie Aktywnego Zarządzania Jakością SAP

Miło nam poinformować o przystąpieniu SUPREMIS do Programu Aktywnego Zarządzania Jakością dla Partnerów SAP (Active Quality Management Program).

Projekt ma na celu formalne potwierdzenie jakości procesów sprzedażowych, realizacji projektu i obsługi Klienta, stosowanych przez firmy partnerskie. Pozwoli to na umocnienie naszej pozycji na rynku wdrożeń systemu ERP – SAP Business One.

Uczestnictwo w programie wiąże się z przygotowaniem Planu Zarządzania Jakością i poddanie jego kontroli przedstawicielom firmy SAP. To okazja dla naszej firmy na dostosowanie i optymalizację obowiązujących procedur, a także pozyskiwanie nowych doświadczeń. W ramach programu otrzymujemy m.in. dostęp do materiałów edukacyjnych oraz gotowych wzorców procedur i dokumentacji w formie tzw. Partner Quality Pack. Wszystko to ma na celu wzrost poziomu zadowolenia Klientów i przeciwdziałanie potencjalnym sytuacjom problematycznym podczas procesu implementacji oprogramowania.

Program szczególną uwagę kładzie na procesy zarządzania ryzykiem na wszystkich etapach projektu od sprzedaży przez wdrożenia po późniejsze utrzymanie systemu. Autorzy podkreślają też że nie jest on jednorazowym przedsięwzięciem ale ciągłym procesem doskonalenia i adaptacji organizacji do warunków rynkowych.

Koordynacja działań w ramach realizacji Planu Zarządzania Jakością i uczestnictwa w programie została powierzona dyrektorowi ds. jakości.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również