Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Jabłka, kalafiory, sałaty i SAP Business One

Od początku 2009 roku producent i sprzedawca wysokiej jakości warzyw, owoców i sałatek – firma TAJFUN pracuje na systemie SAP Business One. Wdrożenie prowadzi firma SUPREMIS – pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP.

TAJFUN funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Działając zgodnie z zasadą „prosto od producenta do konsumenta” firma sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę o produkty dostawców zagranicznych m.in. z Włoch, Hiszpanii, Francji i Austrii. Głównymi odbiorcami są kontrahenci unijni, wschodni oraz krajowi.

Przed podjęciem decyzji o wyborze oprogramowania dla firm-SAP, wykorzystywane w przedsiębiorstwie systemy powodowały rozproszenie informacji księgowo-zarządczej i konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych bądź dokumentów. Brak zintegrowanego systemu w zderzeniu z dynamicznym rozwojem firmy działającej na giełdzie stał się barierą rozwoju. Decyzją właściciela podjęte zostały działania w celu wyboru optymalnego dla firmy rozwiązania zapewniającego efektywne wykorzystanie zasobów oraz otwarcie na rozwój przedsiębiorstwa.

Już po 4 tygodniach prac wdrożeniowych, od momentu wybrania SAP Business One pod koniec listopada 2008 do 1 stycznia 2009, firma rozpoczęła pracę z systemem ERP w zakresie sprzedaży i zakupu. Mimo szybkiego zakończenie pierwszego etapu wdrożenia, Partner SAP – SUPREMIS spełnił specyficzne oczekiwania co do funkcjonalności handlu zagranicznego oraz współpracy z sieciami handlowymi. Warto podkreślić, iż kluczową funkcjonalnością dla firmy TAJFUN jest wielojęzyczność.

Obecnie SUPREMIS przygotowuje kalkulację kosztów i cen sprzedaży oraz funkcjonalność płatności masowych. Dodatkowo zostanie uruchomiony moduł kadrowo-płacowy, w tym do obsługi umów cywilno-prawnych z obcokrajowcami.

Odwiedź stronę internetową naszego Klienta www.tajfunbronisze.pl

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również