Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

O nowej wersji systemu ERP SAP Business One wiemy wszystko

Najnowsza wersja systemu SAP Business One jest już w sprzedaży, a kilkanaście firm w Polsce już z niej korzysta. Jako Złoty Partner SAP zakończyliśmy z sukcesem wdrożenie SAP Business One w wersji 8.8 jako pierwsi w Polsce. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, iż posiadamy najwięcej pracowników znających SAP Business One 8.8, wśród wszystkich firm partnerskich SAP na świecie.

Potwierdzone kompetencje przez firmę SAP

Z przyjemnością informujemy, iż jako Pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP na stan obecny posiadamy największą liczbę pracowników, którzy zdali przygotowany przez firmę SAP egzamin sprawdzający wiedzę o najnowszej wersji systemu SAP Business One w zakresie funkcjonalności, licencjonowania i administracji. Mamy nadzieję, iż kolejne firmy partnerskie SAP pójdą w nasze ślady, gdyż najnowsza wersja 8.8 systemu ERP dla małych i średnich firm pozwala jeszcze szybciej reagować na potrzeby rynku i przyspieszać wzrost rentowności firm z niej korzystających. Kilka powodów dla których warto zaktualizować wersję oprogramowania dla firm przedstawiamy poniżej.

Co nowego w najświeższej wersji systemu ERP

25 marca SAP poinformował oficjalnie firmy partnerskie o zakończeniu z sukcesem fazy testów i pilotażowych wdrożeń najnowszej wersji 8.8 systemu SAP Business One dedykowanego małym i średnim firmom oraz jego przejściu do fazy sprzedaży. Nowy SAP Business One 8.8 pozwala jeszcze szybciej uzyskać zwrot z inwestycji, dzięki udoskonaleniom w zakresie języka programowania oraz wprowadzeniu wielu nowych funkcji i usprawnień.

Najciekawsze nowości to:

  • wprowadzenie nowoczesnego interfejsu użytkownika, dzięki czemu użytkownik sam może zadecydować czy chce pracować z nowym czy starym interfejsem,
  • wbudowanie funkcji analitycznych SAP Business Objects (rozwiązanie typu Business Intelligence umożliwiające budowę i korzystanie z dynamicznych raportów, a nawet przesyłanie ich w dowolnym formacie z pełnym zachowaniem funkcjonalności interakcji, jak: PDF, Power Point),
  • rozszerzenie możliwości komunikacji w sieciach biznesowych,
  • kreator uaktualnień znacząco skracający czas aktualizacji,
  • kolejne ułatwienia w zakresie integracji z innymi rozwiązaniami i rozbudowy funkcjonalności systemu przez autoryzowanych partnerów SAP,
  • platforma ułatwiająca świadczenie zdalnej obsługi serwisowej przez partnerów SAP oraz monitorująca pracę systemu,
  • archiwizacja danych umożliwiająca obniżenie kosztów operacyjnych w rozwijających się firmach, dzięki możliwości archiwizacji częściowej, np. konkretnego roku obrotowego.

Ciekawsze nowości opisywaliśmy jeszcze w zeszłym roku, poświęcając najnowszej wersji SAP Business One dział SAP BO w naszej bazie wiedzy. Zainteresowanych zachęcamy do lektury.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również