Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

SAPBusinessOne.

SAP BUSINESS ONE 9.2 – dostępne dla wszystkich!

Prowadź z łatwością swój biznes! SAP BUSINESS ONE 9.2 – dostępne dla wszystkich!

Z przyjemnością informujemy o dostępności najnowszej wersji systemu SAP Business One 9.2 oraz SAP Business One 9.2 dla SAP HANA.
Rozwiązanie w swojej nowej odsłonie posiada wszelkie niezbędne elementy dla najbardziej optymalnego prowadzenia biznesu.

Do nowej wersji dodano i rozbudowano wiele obszarów. Możliwości inteligentnych analiz zostały wzbogacone o prognozowanie sprzedaży. Pojawił się pełny moduł do zarządzania projektami, który monitoruje postęp realizacji zadań i etapów, w tym wszystkich transakcji związanych z projektem, dokumentami i zasobami. Dla wszystkich użytkowników systemu dostępna jest również aplikacja mobilna, z bardzo przyjaznym interfejsem i wglądem do danych biznesowych.

SAP Business One 9.2

Wszystkie nowe funkcjonalności i rozszerzenia znajdziesz na kanale YouTube – Akademia SAP Business One.

https://www.youtube.com/watch?list=PLYsqAX3tFymbCMXcg8lUTp5cP6vTNUAz9&v=kk2SxGPs6cU

Najnowsza wersja SAP Business One 9.2 została zaprojektowana, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom w pełni korzystać z najnowszych technologii i pracować z danymi w czasie rzeczywistym, aby być zawsze i wszędzie na bieżąco z informacjami.

Aby poznać więcej funkcjonalności i rozszerzeń jakie pojawiły się w nowej wersji SAP Business One 9.2 obejrzyj poniższą prezentację.

Według Gartnera do 2020 roku, 80 % procesów biznesowych i produktów zostanie odkryta na nowo, zdigitalizowana lub wyeliminowana ze względu na lepszy dostęp do informacji i analityki. Z nową wersją systemu jest to możliwe od ręki.

Zachęcamy do kontaktu celem zaprezentowania nowości i korzyści z wykorzystania oprogramowania SAP Business One – zadzwoń – + 48 22 292 75 00, napisz info@supremis.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

>> Więcej o SAP Business One 9.2

>> Więcej o SAP HANA

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również