Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

SAP Business One poprzez światłowód

Firma produkcyjna Lanex S.A., zakończyła z sukcesem wdrożenie kompleksowego oprogramowania dla firm SAP Business One łączącego zarządzanie produkcją dyskretną oraz sprzedaż rozwiązań do transmisji danych.

Lanex S.A. jako dystrybutor oferuje swoim krajowym i zagranicznym klientom rozwiązania wykorzystujące jako medium transmisyjne kable miedziane oraz łącza światłowodowe. Firma dysponuje własnymi narzędziami do projektowania oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym. Jako producent urządzeń, zapewnia również obsługę serwisową. Wszystkie produkty dopuszczone do obrotu posiadają oznaczenie CE, zgodne z normami unijnymi.

Skąd pomysł na zakup systemu ERP?

Lanex S.A. poszukiwał systemu ERP, który by połączył pracę wszystkich działów począwszy od planowania do ostatecznego zatwierdzenia wyrobu. Jako firmie produkcyjnej zależało jej na narzędziu do wyceny dóbr i planowaniu mocy przerobowej.
Zakupiono również licencję do automatycznego obiegu dokumentów, z funkcją szybkiego dostępu do krytycznych informacji dla osób zarządzających.

Dlaczego SAP Business One?

Podstawowym modułem dla Lanex S.A była produkcja dyskretna PPS One. Jako dystrybutor swoich produktów zakupił moduł wspierający sprzedaż i zakup. Do zarządzania relacjami z klientem zdecydowano się na moduł CRM oraz serwisowy, do późniejszej obsługi zgłoszeń. W standardzie znalazły się również finanse/księgowość, gospodarka magazynowa oraz kadry i środki.

Zaawansowane potrzeby kadry zarządczej zostały zaspokojone przed wdrożeniem, jednocześnie pozostawiając możliwość do realizacji kolejnych.

Oprogramowanie dla firm SAP Business One stało się narzędziem do optymalizacji procesów oraz wykorzystania zasobów w firmie.

Osobom decyzyjnym zależało na pewności, iż wybrany system będzie w każdej chwili wspierany przez producenta. Wybór SUPREMIS-Złotego Partnera SAP jako sprzedawcy licencji był podyktowany jego wieloletnim doświadczeniem oraz renomą na rynku polskim.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również