SAP Business One zawsze aktualny i dostosowany do przepisów.

SAP Business One zawsze aktualny i dostosowany do przepisów.

Polski ustawodawca w ciągu ostatnich lat kilkukrotnie wprowadzał nowelizację przepisów dotyczących rozliczeń podatkowych nakładając na podatnika nowe obowiązki. Częste nowelizacje Ustawy o VAT wprowadzały nowe pojęcia do codzienności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie nowe obowiązki. Najbardziej znaczącymi zmianami było wprowadzenie: Jednolitego Pliku Kontrolnego, Białej listy podatników VAT, Split Payment (płatność podzielona), ograniczeń w rozliczaniu […]

Polski ustawodawca w ciągu ostatnich lat kilkukrotnie wprowadzał nowelizację przepisów dotyczących rozliczeń podatkowych nakładając na podatnika nowe obowiązki.

Częste nowelizacje Ustawy o VAT wprowadzały nowe pojęcia do codzienności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie nowe obowiązki.

Najbardziej znaczącymi zmianami było wprowadzenie:

  • Jednolitego Pliku Kontrolnego,
  • Białej listy podatników VAT,
  • Split Payment (płatność podzielona),
  • ograniczeń w rozliczaniu kosztów związanych z eksploatacją samochodu jako kosztów uzyskania przychodów.

Odpowiedzią na zmieniające się prawo było wprowadzenie wielu aktualizacji w systemie ERP SAP Business One, tak aby dostosować go do aktualnego stanu prawnego.

Obejrzyj nagranie z webinaru, podczas którego Piotr Król omawia jak dostosowaliśmy SAP Business One do aktualnych przepisów prawnych.

Obejrzyj webinar: System dostosowany do przepisów. Dlaczego jest to ważne i o czym należy pamiętać?

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również