Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

supremis news

Światowej klasy system ERP teraz również na Podlasiu

Złoty Partner SAP – firma SUPREMIS Sp. z o.o., poinformował o oficjalnym otwarciu oddziału w Białymstoku. Decyzja o założeniu placówki w regionie północno-wschodnim Polski poprzedzona była analizą potrzeb małych i średnich firm oraz sytuacji gospodarczej.

Przedsiębiorcy z regionu podlaskiego, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać uświadomili nam, że z jednej strony mają wiele pomysłów i olbrzymi potencjał, a z drugiej strony związane ręce, gdyż w tym regionie branża IT jest w zasadzie zmonopolizowana. To skutkuje utrudnionym dostępem do systemów ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw” – mówi Wojciech Niemiec, Prezes firmy SUPREMIS Sp. z o.o.

Ofertę handlową w zakresie rozwiązań informatycznych i usług firma dostosowała pod potrzeby zdobywanego rynku. Sztandarowym oprogramowaniem dla firm oferowanym przez Partnera SAP na rynku podlaskim jest SAP Business One, który został zaprojektowany z myślą o sektorze MSP. System ten dostępny jest również w wersji STI (ang. Short Time of Implementation), charakteryzującej się niskimi kosztami i krótkim czasem wdrożenia.

„Nasza spółka może dostarczyć pożądane rozwiązanie w przystępnej cenie, gwarantując przy tym pomoc w zdobyciu finansowania projektu poprzez leasing lub dotacje UE” – twierdzi współzałożyciel spółki.

Jeśli interesuje Cię usprawnianie działania Twojego przedsiębiorstwa,

skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Dowiedz się więcej

Sprawdź również